HAKKIMIZDA MERAK ETTİKLERİNİZ

Vinessi.com bir PERA MARKET A.Ş. iştirakidir. Müşterilerimizin memnuniyeti, her zaman birinci önceliğimizdir. Ürünlerimizi seçerken, kaliteli, dayanıklı, şık olmasına dikkat ediyoruz. Kargo süreçlerinde elimizden geldiğince hızlı hareket ederek, ürünün sizlere bir an önce varması için çalışıyoruz. Oluşabilecek sorunlarda her zaman yanınızdayız. İade ve Değişim konularında sizleri hiç yormadan ve üzmeden yardımcı oluyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

VİZYON / MİSYON

Vizyonumuz Misyonumuz
Daima günceli yakalamak; müşterilerimizin yalnızca şu anki isteklerine değil gelecekte ne isteyeceklerine de odaklanmak; zevkli, ulaşılabilir ve kaliteli ürünler sunarak özdekine kıymet veren bir yol arkadaşı olmaktır. Keşfettiğimiz coğrafyalarda yer alan müşterilerimizin tercih ettiği ilk üç marka arasında yer almak ve her evde en az bir VİNESSİ ürününün bulunmasını sağlamaktır.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklılık

Tüm süreçlerimizi müşteri mutluluğunu esas alarak yönetir ve müşterilerimize fayda sağlamak için çalışırız. Her zaman kibar, sıcak ve güler yüzlü davranırız.

Çözüm Odaklılık

Müşterilerimizi en iyi şekilde anlamaya çalışırız. Onların ihtiyaçlarına en doğru şekilde yanıt verecek en uygun çözümleri üretiriz.

Takım Çalışması

Başarının ekip çalışmasının ürünü olduğuna inanır ve takım ruhuna değer veririz. Birbirimize karşı saygılı, dürüst ve içten davranırız.

Adanmışlık

İşimizi yalnızca mesleğimiz değil aynı zamanda tutkumuz olarak görürüz. Yaptığımız işin sorumluluğunu alırız, gerektiğinde inisiyatif kullanırız.

Yenilikçilik

Olaylara farklı bakış açıları ile yaklaşarak işimizi daha iyi yapmak, kendimizi ve ekibimizi geliştirmek için çalışırız.